Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності описує, як ми збираємо, використовуємо та захищаємо інформацію, яку ви надаєте нам під час використання нашого веб-сайту istoriya.com.ua. Ми цінуємо вашу конфіденційність та прагнемо забезпечити максимальний захист ваших персональних даних.

Збірна інформація
За допомогою Google Analytics ми збираемо інформацію про вашу взаємодію з нашим веб-сайтом, таку як переглянуті сторінки, кліки, уподобання. Вся ця інформація є анонімною. Також Google Analytics можуть використовуватися файли cookie для збирання певної інформації під час використання нашого веб-сайту. Більш детально, як Google може використовувати файли cookie, ви можете прочитати за посиланням.

Ми використовуємо зібрану інформацію для таких цілей: зібрана інформація допомагає нам краще зрозуміти як ви взаємодієте з нашим сайтом та покращувати його якість та функціональність; статистика та аналіз: зібрана інформація дозволяє нам аналізувати статистичні дані та тренди, щоб краще розуміти потреби та переваги наших користувачів.

Посилання на інші веб-сайти
Наш веб-сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти чи соцальні мережі, які ми не контролюємо. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та дії на цих ресурсах. Рекомендується ознайомитися з політикою конфіденційності кожного веб-сайту, який ви відвідуєте.

Безпека інформації
Ми вживаємо заходів безпеки для захисту вашої особистої інформації. Ми можемо змінити цю політику конфіденційності, з актуальною версією ви завжди можете ознайомитися на цій сторінці.