Вчимося досягати мети

У цій невеликій замітці ми познайомимо вас з однією з методик постановки цілей. Методика включає в себе наступні алгоритми: вам слід розробити кілька концепцій себе в майбутньому, часові рамки можуть бути різні, але краще за все не йти далеко, на 2-3 роки. Ця концепція майбутнього повинна включати в себе велику кількість характеристик: це і модель поведінки, галузь занять, спосіб життя, матеріальна складова, де працюєте, скільки заробляєте, чи займаєтеся бізнесом, якщо так, то яким і так далі. Чим яскравіше і ширше буде ця характеристика, тим краще. Ви можете розробити кілька таких концепцій, з різними характеристиками.

Тепер вам доведеться добре пофантазувати, і яскраво уявити собі майбутнє, до якого призведе та чи інша розроблена вами концепція. І вже виходячи з отриманої картинки майбутнього прийти до висновку про правильність або неправильність вибору вами життєвої концепції.

Ви також можете взяти свій сьогоднішній спосіб життя і уявити куди він вас заведе в недалекому майбутньому.

Після детального аналізу і вибору концепції вам слід розробити план по якому ви і будите йти. Цей план повинен буди детальний і включати план дій на дні, тижні роки. І головне. Цей план повинен привести вас до реалізації картинки майбутнього, яку ви собі намалювали.

Джерело статті тут